חברת עלי העמק בע"מ משווקת תוצרת חקלאית ישר מן השדה לבית העסק.
עלי העמק בע"מ קבעה כמטרה ראשונה במעלה את נושא טריות המוצרים והשירות ללקוח. אנו עמלים מהשעות הבוקר המוקדמות בקטיף התוצרת על מנת להביאה טרייה ועסיסית עוד באותו היום ובכל בוקר מחדש לבתי העסק. הקטיף המתרחש כל יום מחדש ואספקתו המיידית לבתי העסק מביא לכך שהתוצרת נותרת טרייה לאורך זמן ממושך וטעם המוצרים מעולה.

מוצרי החברה הינם ייחודיים וכוללים: חסות ועלי בייבי מסוגים שונים (ביבי חרדל, בייבי רוקט, בייבי רשד, גרגרי נחלים ועוד), עשבי טיבול מסוגים שונים.
עלי העמק בע"מ הינה חברה של חקלאים בעלי ניסיון של שנים רבות ועתירי ידע בגידול ובחקלאות. חברתנו דואגת לשמור באופן קפדני על נושא איכות הסביבה ועושה שימוש במהלך הגידול, בחומרים שפותחו במיוחד לצורך שימור איכות המוצרים וטריותם. כמו כן, חברתנו עושה שימוש בהדברה ביולוגית על מנת לעשות שימוש מינימאלי בחומרים כימיים וזאת בכדי לשמור על בריאות האדם וכן לצורך שמירה על טעם מיוחד וייחודי של המוצרים.

עלי העמק בע"מ מספקת תוצרת חקלאית טרייה וייחודית לכ- 1000 בתי עסק ברחבי הארץ מידי יום. משרדי החברה ממוקמים במושב חבצלת השרון בעמק חפר והתוצרת גדלה בשטחים הפוריים של עמק חפר שבשרון. על לקוחות החברה נמנים בתי עסק כגון: מסעדות, בתי מלון, עסקי קייטרינג, חברות וכו' אליהם משווקת התוצרת בכל יום מנהריה ועד אילת.

בחברתנו קיימת מחלקת שירות לקוחות הדואגת לתת מענה בכל שעות היום ועד השעות המאוחרות של הלילה לכל פניה של לקוחות החברה כאשר חברתנו חרטה על דגלה את נושא השירות המהיר והזמין ללקוח.

Web Designed - VerSight Ltd     |    עמוד הבית    |     אודות עלי העמק    |    מוצרים    |     צור קשר